עורך דין תמ"א 38

עו"ד תמ"א 38 נלי בן-דרור

פרויקטים של התחדשות עירונית בישראל כרוכים פעמים רבות בהליכים משפטיים מורכבים, ולכן חיוני לקבל את הליווי המקצועי הנכון. משמעות הדברים היא שאם גם הבניין שבו יש לכם דירה נכנס עכשיו לפרויקט כמו תמ"א 38, לא כדאי שתעשו זאת לבד. אתם תצטרכו להגיע להסכמות עם השכנים וגם לחתום על חוזה מול הקבלן המבצע. כתוצאה מכך שעלולות להתעורר לא מעט חילוקי דעות בעתיד, רצוי שיהיה מי שידאג לאינטרסים שלכם. כל הסיבות הללו מובילות אותנו למסקנה אחת ברורה: אתם חייבים עורך דין תמ"א 38. תוהים אל מי כדאי לכם לפנות? צרו קשר עם משרדה של עוה"ד נלי בן-דרור, ויפה שעה אחת קודם.

מהו עורך דין תמ"א 38. ומה הוא עושה?

תמ"א 38 היא יוזמה ממשלתית ישראלית שמטרתה חיזוק מבנים ישנים מפני רעידות אדמה ושיפור תנאי החיים. עורך דין תמ"א 38 מתמחה בניהול של ההיבטים המשפטיים בפרויקטים כאלה. כמו כן, הוא זה שצריך לוודא כי הן בעלי הנכסים והן היזמים עומדים בתקנות הרלוונטיות. מומחיות משפטית חיונית בפרויקטים של התחדשות עירונית, שכן מעורבים בהם גורמים רבים, לרבות בעלי נכסים, דיירים, קבלנים ורשויות מקומיות. עורכי דין שעובדים בתחום הזה מחזיקים בידע הנדרש ויודעים להגן בצורה הטובה ביותר על האינטרס של הלקוחות שלהם. לכן, אם חשוב לכם לדאוג שהכול יסתיים בדיוק כפי שאתם מצפים, אל תוותרו על שירותיו של עו"ד כזה.

תפקידיו של עוה"ד העוסק בתמ"א

חלק משמעותי מתפקידו של עורך דין תמ"א 38 כרוך בניהול משא ומתן על חוזים בין בעלי נכסים ליזמים. עורך דין כזה בודק למעשה הסכמים כדי להבטיח שכל התנאים הוגנים ומבוססים מבחינה משפטית. בנוסף, עורך דין כזה, במיוחד אם הוא מוכשר ובעל ניסיון רב, יכול לסייע גם בפתרון מחלוקות שעלולות להתעורר במהלך הפרויקט, כגון חילוקי דעות על איכות הבנייה או עיכובים. לא אחת קורה שעו"ד כזה יעבוד גם בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים, כמו למשל: אדריכלים ומהנדסים, וזאת כדי להבטיח שהפרויקט תואם את מטרות הלקוח ואת דרישות החוק. פנו אל עוה"ד נלי בן-דרור לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי בכל מה שקשור לפרויקט תמ"א 38 שעליו אתם נכנסים היום.

עו"ד תמ"א 38 נלי בן דרור

עורך דין תמא 38

אם יש משהו כבר אי אפשר להתעלם ממנו בערים השונים בארץ, אלה הם אותם פרויקטים של תמ"א 38. כפי שכולנו יודעים לומר, מדובר על יוזמה ממשלתית שנולדה בישראל מתוך כוונה לחזק מבנים ישנים. כדי לדרבן את היזמים לבצע פרויקטים כאלה, הממשלה החליטה להעניק להם גם זכויות בניה. בצורה כזאת הם יכולים לשפץ וגם להוסיף עוד דירות בבניין קיים, מה שהופך את העניין לכדאי מאוד עוברם. בעלי הדירות, מצידם, נהנים מדירות חדשות, גדולות יותר ועם אבזור נוח יותר. מדובר על יוזמה נהדרת, אך מטבע הדברים, היא כוללת לא מעט עניינים משפטיים. לכן, אם גם אתם נכנסים היום לפרויקט מסוג כזה, רצוי שיהיה לכם עורך דין תמא 38 שיוכל ללוות אתכם בצורה נכונה. מחפשים את עורכת הדין הנכונה? רוצים לדעת שיש מי שידאג בפועל לאינטרסים שלכם, בעלי הדירות בבניין? התקשרו אל משרדה של עוה"ד נלי בן-דרור ותראו שתצאו מרוצים מבחירתכם.

למה גם אתם, כמו אחרים, זקוקים לשירותיו של עורך דין תמא 38?

פרויקטים כמו תמ"א 38 כוללים התנהלות מורכבת ותיאום בין הרבה גורמים. החלק המשפטי של פרויקטים כאלה הוא משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, שכן יש כאן מעורבות של גורמים רבים. למשל: יזמים, קבלנים, בעלי דירות ועוד. עורך דין תמא 38 הוא בדיוק האדם שיש לו את הידע הנדרש כדי להגן על זכויות הלקוחות שלו ועל האינטרסים שלהם. מצד אחד עורך הדין הוא זה שיבטיח שיהיה בפרויקט כזה ציות מלא לחוק ולתקנות, ומצד שני, הוא ידאג שהזכויות של הלקוחות שלו ימומשו ולא יפגעו.

מה עושים בפועל עורכי דין שעוסקים בתחום התמ"א?

עורך דין תמא 38 שתפנו אליו למעשה ילווה לכל אורך הדרך את הפרויקט שאליו אתם נכנסים. זה אומר שהוא ינסח את החוזה או יבדוק חוזה שהקבלן מצפה שתחתמו עליו. הוא ידאג גם לעזור לכם ליישב סכסוכים אם יהיו כאלה והוא יבטיח שהכול קורה בצורה חוקית ונכונה. לכן ברור מדוע לעורך הדין שלכם צריך להיות ניסיון רב ביותר, וזו גם הסיבה שבגללה כדאי שתפנו אל עוה"ד נלי בן-דרור. היא מקצועית וזמינה עבור הלקוחות שלה בכל עת, אז למה אתם מחכים?

קידום עורכי דין קידום עורכי דין
דילוג לתוכן