אודות

יותר מכל דבר אחר, עסקאות נדל"ן מסמלות התחדשות. למרות המורכבות שגלומה בהן, הרוב המוחלט של העסקאות שאנחנו מלווים מסתיימות בהצלחה ובשגשוג של כלל הצדדים הנוגעים בדבר. מאחורי ההצלחה הזו עומדים תכנון וניהול מדויקים וקפדניים של העסקה, של הישויות השותפות לה ושל כלל הגורמים הכרוכים בה.

נלי בן-דרור – על המשרד
המשרד ממוקם בפ"ת. ההתמחות שלנו היא ניהול משפטי של עסקאות מקרקעין מכל סוג ובכל רמת מורכבות – מליווי של עסקאות נדל"ן פרטיות או מסחריות ופרויקטים של התחדשות עירונית, דרך ייצוג בבית המשפט, ועד לייעוץ בנושאים של מיסוי בעסקאות מקרקעין.
הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בהיקפי הידע והניסיון המקצועי, בעומק ההבנה של התחום והאפשרויות הגלומות בכל עסקה, וברזולוציה המקיפה של ניהול העסקה, שמביא את הרוב המוחלט של העסקאות שאנחנו מלווים לקו הסיום המוצלח, תוך מימוש האינטרסים הכלכליים על הצד הטוב ביותר.

עלי
עורכת דין מזה 14 שנה, במהלכן צברתי ידע וניסיון רב בחוזי מכר, מקרקעין ותכנון מקרקעין מעבודה במשרדים המובילים ביותר.
את הניסיון הזה אני מביאה לכל אחד מהתיקים שאני מלווה, לצד גישה ייחודית שדוגלת בתקשורת אישית ישירה, נעימה, ובלתי מעונבת.
אתם תפגשו את הגישה הזו כבר בשיחה הראשונה. מה שעומד מאחוריה זו העובדה שעסקאות נדל"ן, בשונה מתחומים משפטיים אחרים, הן במרבית המקרים עניין משמח.
אני מאמינה שברגעים שאנחנו בטוב אנחנו שמים לב לפרטים, לא מפספסים דבר, ומוצאים דרך לפתור כל בעיה ביצירתיות – וזה אחד העקרונות שעומדים מאחורי אחוזי ההצלחה הגבוהים של המשרד שלי.
אני נעזרת בתקשורת הפתוחה עמכם כדי להבין לעומק מה חשוב לכם שיקרה בפרויקט, וכמי שמייצגת אתכם מול כלל הישויות השונות – אני משקיעה המון תשומות כדי לוודא שאתם מקבלים את זה.

אופי השירותים שלנו
1. שירות אישי
הפרמטרים שהופכים עסקת נדל"ן לטובה משתנים בהתאם לצרכים ולאילוצים של מי שמבצע אותה. זמינות ופניות אישית, לצד תשומת לב וסבלנות, מסייעות לנו לפתוח ערוץ תקשורת פתוח ויעיל איתכם, לתווך לכם את המידע בצורה נכונה ולסייע לכם לקבל את ההחלטות שטובות לכם – ויהפכו את העסקה לרווחית ואפקטיבית עבורכם.
2. ניהול מקיף ומלא של התהליך
עסקת נדל"ן כוללת לא מעט ישויות, חוקים ופעולות שצריכות להתבצע בסנכרון מדויק בין הצדדים, ובאופן שיוצר תלות הדדית זה בפעולות של זה. הרבה מעבר לגיבוש חוזה וניהול מו"מ, השירות שלנו כולל ניהול מלא של התהליך מקצה לקצה, שנועד לוודא שכל הצדדים מתנהלים בהתאם למסוכם ובלוז שנקבע, כדי להביא את העסקה לקו הסיום המוצלח.
3. תכנון אסטרטגי מקדים
עוד לפני חתימת החוזה וניהול העסקה בפועל, השירות שלנו מתחיל במיפוי מקדים של כלל התהליכים והישויות הכרוכים בעסקה, הבנה של מפת האינטרסים ותכנון הפעולות הנדרשות שיביאו למימוש האינטרסים שלכם בכל אחד משלבי התהליך, תוך הבנת המטרות של הצד שמולכם. התנהלות על פי מתווה מתוכנן מראש מונעת טעויות, פספוסים ותובנות של בדיעבד.
4. מחויבות מוחלטת לעסקה
מחלוקות הן חלק אינטגרלי באופי הייחודי והמורכב של עסקאות נדל"ן: מסוגיית המחיר, דרך לוח התשלומים, ועד לאירועים בלתי צפויים שמתרחשים בדרך.
המחויבות המוחלטת שלנו אליכם ולעסקה, בשילוב ניסיון רב שנים, מסייעים לנו לאתר אינסוף דרכים לצלוח את האתגרים, להוביל אתכם באחריות, ולהביא אתכם למימוש האינטרסים שלכם בשיתוף פעולה מלא עם הצד השני.
5. תקשורת בינאישית חכמה
הדרך שלנו להשיג את המטרות עוברת במידה רבה דרך תקשורת בינאישית חכמה ויעילה. אפשר להקביל זאת לטקטיקת ניהול קרב שדוגלת בפעולות כירורגיות מדויקות ונבונות, שמשנות את תמונת הקרב ללא צורך בהפעלת כוח וכלים כבדים.
שיח בינאישי חד ונבון, כזה שמבוסס על ידע מקצועי והבנה אנושית, מאפשר לרתום את כלל הצדדים, מייצר אמון ומבסס תחושת אוטוריטה. כל אלו מסייעים לנתב את הדברים לכיוון הרצוי לכם ולהשיג את המטרות בצורה אלגנטית ונעימה.

 

 

התחומים שלנו

מיסוי מקרקעין

חוזים

הסכמי ממון וצוואות

התחדשות עירונית

ליטיגציה

יפוי כוח מתמשך

קידום עורכי דין קידום עורכי דין
דילוג לתוכן